Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сумах випав сніг, а заморозки пошкодили зав'язки плодів: врожай опинився під загрозою

У Сумах випав сніг, а заморозки пошкодили зав'язки плодів: врожай опинився під загрозою

Після снігопаду усі сади встелені пелюстками плодових дерев.

Снігопад накрив напередодні Сумщину. На кілька годин область перетворилася на зимову казку. Над ранок сніг почав танути, і тоді жителі побачили, якого лиха наробило раптове похолодання. Про це в сюжеті ТСН 19:30.

На перший погляд може видатись, що земля припорошена снігом. Насправді, це — його наслідки. Після снігопаду, що накрив Суми напередодні, усі сади встелені пелюстками плодових дерев.

Справжня зима на Сумщину повернулася минулої ночі. Щоправда, без морозу й хурделиці. Спершу сніжити за плюс один тепла почало у Шостці.

А вже надвечір почало сипати і у Сумах. За лічені години випало близько трьох сантиметрів снігу, під яким опинилися вже розквітлі тюльпани, нарциси та іриси.

Абрикоси, щойно розквітлі й припорошені снігом, – явище рідкісне. Та чи вдасться зібрати після такого весняного сюрпризу плоди – невідомо. Хто попіклувався, щоби дерева вкрити, певно, зберегли зав'язок на гілках, і влітку будуть з ягодами та фруктами. Хто ж ні, можуть лишитись без врожаю. Бо сьогодні зранку вони побачили доволі сумну картину.

Відео У Сумах казковий сніг став лихом для жителів

Погодні примхи. Снігопад накрив напередодні Сумщину. На кілька годин область перетворилася на зимову казку. Над ранок сніг почав танути, і тоді жителі побачили, якого лиха наробило раптове похолодання.
 

У Сумах казковий сніг став лихом для жителів

"Сніг мокрий, липкий. Він осідав на гілках, замерзав і від цього постраждали квіти. Думаю, плоди навряд будуть. У мене маленькі дерева, тому я їх прикрила мішками. Гадаю, що спробую зберегти", — говорить жителька Сум.

“Як сніг на свіжозорані городи”, – так про квітневу заметіль кажуть селяни. Для них така погода стала цілковитою несподіванкою. Бо ж напередодні за теплої погоди орали городи, а дехто навіть встиг картоплю посадити. Селяни побоюються, чи вплине мороз на неї. Фахівці ж стверджують, що для усього, що в землі, невеликий приморозок та сніг шкоди не завдадуть.

А от любителі абрикосів, найпевніше, цього літа досхочу ними не поласують.

Кореспондентка ТСН Оксана Солодовник

Залиште свій коментар

Вибір редакції