Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сумах водій маршрутки на очах пасажирів вмовляв копів взяти хабар

Чоловіку загрожує в’язниця.

У Сумах маршрутник майже півгодини вмовляв патрульних узяти хабар, йдеться у ТСН.16:45.

Усе відбувалося на очах у пасажирів, які весь цей час спостерігали за сценою і терпляче чекали в салоні.

Водій маршрутки обігнав патрульне авто та чкурнув на червоне світло. Коли копи наздогнали його, виправдовувався, що порушення не таке вже й суттєве. Коли ж копи почали складати адмінпротокол, у хід пішла важка артилерія – гроші, що пасажири передали водію за проїзд.

Кожному патрульному він пропонував по 100 гривень. Тепер, окрім протоколу за порушення правил дорожнього руху, в маршрутника ще й кримінальне провадження за давання хабара. Замість 400 гривень штрафу йому загрожує в'язниця.

Відео Водій маршрутки у Сумах майже пів години вмовляв патрульних узяти хабар

Усе відбувалося на очах у пасажирів, які весь цей час спостерігали за сценою і терпляче чекали в салоні. Водій маршрутки обігнав патрульне авто та чкурнув на червоне світло. Коли копи наздогнали його, то виправдовувався, що порушення не таке вже й суттєве. Копи почали складати адмінпротокол, у хід пішла важка артилерія – гроші, що пасажири передали водію за проїзд.  

Водій маршрутки у Сумах майже пів години вмовляв патрульних узяти хабар

Нагадаємо, на Харківщині в пункті пропуску "Гоптівка" на державному кордоні між Україною та Росією в приміщеннях митниці виявили гроші, товари та документальні докази протиправної діяльності. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції