У Сумах вперше побилися депутати

На сесії Сумської міської ради вперше сталася бійка, в якій брали участь депутати з кількох фракцій. У одного депутата вибили мікрофон і повалили його на підлогу.

Сьогодні, 23 червня, на сесії Сумської міської ради сталася бійка, в якій брали участь депутати з кількох фракцій. Подібний інцидент стався тут уперше.

Депутати розглядали питання про протест прокурора щодо неправомірності виділення земельних ділянок. Власниця однієї з ділянок заявила, що, за її інформацією, в цій землі зацікавлений хтось із фракції БЮТ.

На це міський голова Сум Геннадій Мінаєв сказав: "Регіонали теж мають свою пайку". Можливо, саме ця фраза і стала причиною бійки, що сталася потім.

Депутат міськради від фракції Партії регіонів Олексій Мовчан, використовуючи сирену мегафону, зайшов у президію і почав вимагати вибачень від керівника обласного центру. На допомогу останньому поспішив депутат від фракції "Нічний дозор" Владимир Чепик, який спробував забрати мегафон з рук регіонала.

Одночасно інший депутат від цієї фракції Микола Чернотицький хотів підійти до мікрофону в сесійній залі і закликати присутніх на сесії до порядку. Але в цей час двоє невідомих молодих людей, що знаходилися в залі і підтримували регіоналів, вибили мікрофон з рук депутата, ударили його і спробували завалити на підлогу.

На допомогу соратникам поспішив депутат від "Нічного дозору" Олександр Байдак, який також дістав кілька ударів від невідомих.

У зв'язку з такими подіями була оголошена перерва. Після перерви сесія Сумської міськради продовжила свою роботу.

Читайте також:

Депутат Доній заявив, що у Раді його бив кримінальний авторитет

Нардепи розрахувалися за дебош у Раді

Опозиція заплатить за розгром Верховної ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: