Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сумах жінку засудили до тюрми за погрози стяти голову дитині

Злочин було скоєно в стані сп’яніння.

Зарічний суд міста Суми позбавив волі жінку, яка взяла в заручники 4-річного хлопчика. За погрози відтяти дитині голову винуватицю засудили до трьох років тюрми, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Як з'ясувало слідство, після зловживання спиртними напоями дві подруги вирішили відвезти 3-річну доньку однієї з них до Будинку малюка – начебто через складне матеріальне становище. Вранці мати передумала і захотіла повернути дитину, тоді й узяла в заручники сина своєї подруги – схопила ножа, приставила до шиї і вимагала повернути з притулку власну доньку.

Після перемов жінка погодилась обміняти дітей через вікно, відпустила маленького заручника, і зрештою здалася поліції. Зараз три роки за ґратами для обвинувачуваної прокуратура вважає надто м’яким покаранням. "Прокуратура наполягала на семи роках позбавлення волі. На даний час рішення вивчається прокурором на предмет внесення апеляційної скарги", - пояснив в.о. керівника Сумської місцевої прокуратури Андрій Шапошнік.

ВідеоНа Сумщині жінку, яка взяла в заручники 4-річного хлопчика, позбавили волі

Зарічний суд міста Суми позбавив волі жінку, яка взяла в заручники 4-річного хлопчика. Як з'ясувало слідство, після зловживання спиртними напоями дві подруги вирішили відвезти 3-річну доньку однієї з них до Будинку малюка – начебто через складне матеріальне становище. Вранці мати передумала і захотіла повернути дитину. Тоді взяла в заручники сина своєї подруги. Схопилася за ножа, приставила до шиї і вимагала повернути з притулку власну доньку. 

На Сумщині жінку, яка взяла в заручники 4-річного хлопчика, позбавили волі

Залиште свій коментар

Вибір редакції