У Сумській області 31 березня підтвердили 10 випадків коронавірусу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За три тижні тест на коронавірус зробили 67 особам.

Десять випадків нового коронавірусу COVID-19 офіційно зареєстровано 31 березня у Сумській області, де другою жертвою недуги стала жінка, яка лежала в одній палаті з хворою знахаркою.

Про це інформує Сумська ОДА.

Зокрема, у Сумах вже троє хворих, у Конотопському районі – шість підтверджених випадків, у Охтирці - коронавірус підтвердили в однієї особи.

Пресслужба облдержадміністрації уточнила, що від 10 березня в області було зареєстровано 67 осіб з підозрою на COVID-19, у 40 діагноз не підтвердився. У вже хворих визначено 154 контактних особи.

Оперативна інформація щодо ситуації з поширенням коронавірусу в Сумській області станом на 31 березня 2020 року. Станом...

Опубликовано Сумська Обласна Державна Адміністрація Вторник, 31 марта 2020 г.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua

Відео 76-річна знахарка з-під Конотопа померла і заразила трьох родичів коронавірусом

76-річна знахарка з-під Конотопа померла від наслідків коронавірусу - це остаточні результати досліджень. Вона встигла заразити трьох родичів. Експрес-тести дали позитивний результат в її сина, доньки та онука, який працює фельдшером у службі швидкої допомоги.  Більше про коронавірус в Україні

76-річна знахарка з-під Конотопа померла і заразила трьох родичів коронавірусом

Залиште свій коментар

Вибір редакції