У Сумській області чоловік допомагав родичці та провалився у колодязь
Рятувальники разом із сусідами провели спецоперацію із порятунку чоловіка.
У Сумській області 47-річний чоловік впав у колодязь. Його витягли місцеві мешканці та рятувальники. Про це повідомили в ефірі "ТСН.Ранок".
"47-річний житель Конотопа втрапив туди коли допомагав родичці виймати насос, а мотузка обірвалася. Щоби дістати потерпілого люди покликали рятувальників. Спустивши пожежний ремінь чоловіка витягли на поверхню",- розповіли у студії.
Медики оглянули його і надали необхідну допомогу, шпиталізація чоловікові не знадобилася. Він відбувся стресом.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 37-річна мешканка Рогатинського району Івано-Франківської області порізала себе ножем, а потім втопилася в колодязі. Тіло мертвої жінки знайшли 19 серпня.