У Сумській області чоловік допомагав родичці та провалився у колодязь

Рятувальники разом із сусідами провели спецоперацію із порятунку чоловіка.

У Сумській області чоловік допомагав родичці та провалився у колодязь

У Сумській області 47-річний чоловік впав у колодязь. Його витягли місцеві мешканці та рятувальники. Про це повідомили в ефірі "ТСН.Ранок".

"47-річний житель Конотопа втрапив туди коли допомагав родичці виймати насос, а мотузка обірвалася. Щоби дістати потерпілого люди покликали рятувальників. Спустивши пожежний ремінь чоловіка витягли на поверхню",- розповіли у студії.

Медики оглянули його і надали необхідну допомогу, шпиталізація чоловікові не знадобилася. Він відбувся стресом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 37-річна мешканка Рогатинського району Івано-Франківської області порізала себе ножем, а потім втопилася в колодязі. Тіло мертвої жінки знайшли 19 серпня.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie