У Сумській області ізолюють студентів, які провели зимові канікули в Китаї

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також тимчасово відтермінують повернення до Сум студентів, які нині перебувають у Китаї.

У Сумській області на два тижні ізолюють студентів, які протягом зимових канікул відвідували Китай, щоб недопустити завезення до регіону небезпечного коронавірусу.

Про це повідомили у пресслужбі Сумської облдержадміністрації.

"Ректорам СНАУ та СумДПУ, СумДУ, де навчаються іноземні студенти з Китайської Народної Республіки, вже направлені листи стосовно організації протиепідемічних заходів для осіб, які протягом зимових канікул відвідували Китай, насамперед м. Ухань, провінція Хубей. Йдеться про ізолювання групи китайських студентів на період проведення медичного спостереження протягом 14 днів від моменту їхнього повернення", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, також до окремого рішення Кабміну буде відтерміновано повернення до Сум на навчання інших осіб з Китаю.

За оперативними даними, загалом у сумських вишах навчається 270 студентів із Китаю.

Плейлист 86 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба вже отримала тимчасову назву NCP (Novel Coronavirus Pneumonia). Вона поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Схоже, джерелом спалаху є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції