У Сумській області поліцейський врятував сусідку від телефонних шахраїв

Дата публікації
Перегляди
2969
У Сумській області поліцейський врятував сусідку від телефонних шахраїв

Unsplash/Quino Al

Злочинці намагалися видурити гроші у пенсіонерки.

У місті Лебедин Сумської області злодій хотів ошукати пенсіонерку, але її сусід виявився поліцейським, який затримав злочинця. Про це розповіли в ефірі "ТСН.Ранок".

"Телефонні аферисти, які намагалися видурити у 83-річної жінки 80 тисяч гривень навіть не підозрювали, що у її сусіда такий гострий слух. Коли телефонний шахрай прийшов до жінки додому за грошима, начебто щоб врятувати від в’язниці її онуку – коп через паркан почув підозрілу розмову та вирішив відразу діяти. Скрутив злодія та викликав підмогу. Виявляється 33-річний затриманий – приїхав із сусідньої області і за подібною схемою вже ошукав трьох пенсіонерів", - розповіли у студії. 

Злочинцю загрожує до 5 років ув’язнення, а жінка тепер називає свого сусіда янголом-охоронцем.

"Треба 80 тисяч, ну ти хоч 40, якщо в тебе нема, то піди до сусідів позич у кого-небуть. Ой боже, чую, як наче й не Олени голос, думаю це ж точно афера воно в голові крутиться, але й те переборює", - каже пенсіонерка Галина Костянтинова. 

"Почав прислухатись і чую розмову, що її онука попала в ДТП і вимагають в неї гроші, всі які в неї є гроші. Підозрюваний нічого не відповідав тільки казав, що Дядь Саш, відпусти. Я кажу я не дядь Саша і відпускати тебе ніхто не буде. Дочекалися працівників, приїхали і затримали", - розповів молодший інспектор групи реагування поліції охорони Сумської області Ігор Стариченко.  

Нагадаємо, 30 травня повідомлялося, що у Києві затримали шахраїв, які видурили в жінки 113 тисяч гривень та 1300 доларів на "лікування" постраждалого у ДТП, яку нібито скоїв її син. 

Сусід-поліцейський врятував пенсіонерку від телефонного афериста

Сусід-поліцейський врятував пенсіонерку від телефонного афериста
Наступна публікація