У Сумській школі вирує невідома інфекція, шпиталізовано 19 школярів

Медики поки що не можуть встановити, що стало збудником масового отруєння, від якого постраждали вже 19 дітей.

У Сумській школі №6 бушує невідома інфекція. Зранку з підозрою на отруєння до інфекційного відділення шпиталізували сімох учнів, щогодини кількість хворих зростала, і нині в дитячій лікарні перебуває 19-ро школярів.

Діти скаржаться на біль у животі, нудоту, блювоту, та високу температуру. Декого забирають просто з уроків.

Перші симптоми отруєння у учнів почалися в середу наприкінці занять. Але у четвер уроків вирішили не скасовувати. Поки діти навчаються - санстанція шукає збудника інфекції у шкільній їдальні.

"Їдальня зачинена, приготовані шкільні обіди - утилізують. Стіни, підлога, електроплити - усе підлягає дезінфекції. Керівництво школи поки що не схильне пов'язувати дитячу недугу з харчуванням у закладі", - повідомила кореспондент ТСН.

"Багато людей, вчителів, у яких власні діти навчаються у стінах нашої школи, вони наприклад, не харчувалися в навчальному закладі взагалі, але симптоми у них одні й ті самі", - розповіла директорка школи.

Водночас, медики переконують: стан хворих стабільний, надто важких немає.

"В основному поступають діти з гастоінтостенальним синдромом, сказати однозначно який збудник, вірус це чи бактерія - поки що обстеження всі в роботі", - констатував завідувач інфекційним відділенням Сумської міської дитячої клінічної лікарні Сергій Татаренко.

Відзначимо, у школі працюють фахівці із санстанції, досліджують зразки продуктів харчування, води, змиви з посуду, парт, підлоги . Причини дитячої недуги мають з'ясувати за кілька днів.

Читайте також:

У Донецьку вже 60 дітей захворіли на кишкову інфекцію після вживання сиру

У Донецьку з кишковою інфекцією госпіталізовано вже 48 дітей

У Донецьку – масове отруєння малюків: підозрюють молочну кухню

У Каневі з кишковою інфекцією госпіталізовані 10 відвідувачів бару

ВідеоУ Сумській школі №6 бушує невідома інфекція

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: