Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сумському університеті викладач на лекції проводив агітацію

Викладачеві винесли попередження.

Викладач Сумського державного університету влаштував урок політінформації на парі з електроніки. Розповідав студентам, що начебто один із кандидатів зловживає алкоголем та наркотиками. Керівництво вишу  вимагає від викладача вибачень, йдеться у ТСН.19:30.

Поговорити зі студентами про політику і про вибори викладач вирішив за десять хвилин до завершення лекції. На відео, яке студенти виклали в інтернет, він спочатку запитує, чому нікого не дивує той факт, що один з кандидатів не здав аналіз крові. А потім додає: "Я переконаний, що він не наркоман, просто іноді наркотики приймає". 

ВідеоВикладач Сумського держуніверситету влаштував на лекції агітацію одного з кандидатів у президенти

Викладач влаштував урок політінформації на парі з електроніки. Розповідав студентам, що начебто один із кандидатів зловживає алкоголем та наркотиками. Відео з лекції студенти виклали в соціальній мережі. Керівництво вишу вже вимагає від викладача вибачень, а справою зацікавилася поліція.  

Викладач Сумського держуніверситету влаштував на лекції агітацію одного з кандидатів у президенти

Після того, як студенти поширили відео в інтернеті, викладач начебто захворів. Його позиція викликала хвилю обурення серед студентів вишу.

За словами одного зі студентів Юрія, усе почалося, як звичайна розмова про життя. Утім, згодом переросла в неприховану агітацію із світлинами обох кандидатів. "Розповів, що такий кандидат йому дуже не подобається, другий – теж, але з двох зол обирають менше. Інший слайд - це те, що робить президент, його обов’язки. Вручення нагород, головнокомандувач та міжнародні відносини", - каже студент СумДУ Юрій Майфет.

Студенти звернулися до ГО "Опора" за роз’ясненнями, чи має право викладач агітувати на лекціях. "Казати, що це порушення закону про вибори, не можна. Немає обмежень агітації, чи агітації "за", чи агітації "проти" викладачем на своїх заняттях. Це скоріше питання до самого викладача", - каже координаторка ГО "Опора" в Сумській області Ірина Стегній.

Неприпустимою називає поведінку завідувач кафедри, ректор університету, адже теж бачив відео. За його словами, викладач написав пояснення, у якому визнає свою помилку. Керівник університету видав наказ про недопущення політичного впливу в стінах закладу. 62-річному завкафедри, що влаштував політхвилинку на лекції, оголосили попередження. Свою перевірку вже розпочала поліція.

Кореспондент ТСН Оксана Солодовник.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції