У Суспільному чекають на Зеленського та Порошенка на дебати напередодні другого туру виборів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дебати між кандидатами у другому турі проводять в останню п’ятницю перед днем повторного голосування.

Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати шоумена Володимира Зеленського та чинного президента Петра Порошенка, які проходять у другий тур президентських виборів.

Про це повідомили у прес-службі Суспільного.

"Суспільний мовник готовий до проведення теледебатів у визначеному законом порядку та надасть офіційні запрошення до участі в дебатах обом кандидатам одразу після офіційного оголошення результатів першого туру виборів", - зазначили в НСТУ.

Згідно з законом такі дебати проводять в останню п’ятницю перед днем повторного голосування, тобто 19 квітня, між 19 та 22 годинами в прямому ефірі тривалістю не менше 60 хвилин.

Кандидати мають брати участь у теледебатах особисто. У разі відмови одного з кандидатів взяти участь у теледебатах або неможливості його участі в них виділений для теледебатів час надається іншому кандидату.

Нагадаємо, міжнародні спостерігачі повідомили, що під час виборів президента волевиявлення громадян відбулося вільно. Зазначимо, в Україні 31 березня відбувся перший тур виборів президента. Наразі Центральна виборча комісія обробила вже понад 80% бюлетенів. Жоден з кандидатів не набирає більшість, тому відбудеться другий тур голосування. Перше місце у Володимира Зеленського  – 30,35%. Другий - Петро Порошенко – 16,03%. Третє місце посідає Юлія Тимошенко, вона отримала 13,28% голосів.

ВідеоЦентральна виборча комісія поступово завершує підрахунок голосів

Володимир Зеленський проти Петра Порошенка. Саме таким буде другий тур президентських виборів, якщо результати підрахунку голосів кардинально не зміняться.  30,46% віддали свої голоси Зеленському, 16,15% – чинному президенту. У Юлії Тимошенко - трохи більше 13% голосів, вона до другого туру не потрапляє.     

Центральна виборча комісія поступово завершує підрахунок голосів

Залиште свій коментар

Вибір редакції