Під Кабміном чорнобильці почубилися з "Беркутом": є постраждалі

Під Кабміном чорнобильці почубилися з "Беркутом": є постраждалі

Чорнобильці під Кабміном. Ілюстрація / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

16 листопада чорнобильці спробували прорватися до будівлі Кабміну.

Близько 500 чорнобильців перекрили частину дороги на вулиці Грушевського і намагалися прорвати кордон міліціонерів, на допомогу яким було направлено близько 100 "беркутівців".

"Беркутівці" відтіснили мітингувальників і оточили їх з усіх сторін. У сутичці постраждав чорнобилець із Вінницької області. Він після сутички сів на стілець у натовпі, а в шапку встромив папір із написом: "Вимушений буду об'явити голодування".

Зараз "беркутівці" декількома колонами відтісняють чорнобильців із тієї частини тратуару, через яку заїжджають машини високопосадовців.

До будівлі уряду приїхала "швидка" допомога. "Чоловіку стало погано. У нього серцевий напад", - сказав один із міліціонерів.

Як відомо, 1 листопада мітинг чорнобильців проходив під стінами Ради. Невдоволення мітингувальників переросло в активні дії: вони почали ламати паркан, який розташований по периметру Верховної ради. Зламавши паркан, мітингувальники прорвалися до входу в будівлю парламенту, але правоохоронці заблокували вхід і відтіснили чорнобильців.

3 листопада мітингувальники під Радою знову почали розхитувати і зламали паркан. Натовп побіг до входу в будівлю парламенту, але дорогу їм перекрили правоохоронці. Люди почали закидати міліціонерів гарбузами, а ті - відтісняти натовп до межі паркану.

7 листопада мітингувальники прийшли під Кабінет міністрів, аби підтримати переговори між владою і чорнобильцями.

Читайте також:

У Азарова нарікають, що через чорнобильців без пенсії залишаться інші

Пенсійний фонд надав список чорнобильців, яким виплатив 30-тисячні пенсії

Сотні чорнобильців прийшли "допомогти" Азарову підняти їм пенсії

Джерело: Gazeta.ua

Чорнобильці спробували прорватися до будівлі Кабміну

Чорнобильці спробували прорватися до будівлі Кабміну

Повʼязані теми:

Наступна публікація