Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У світі з сотень муралів утворять "кільце миру", щоб звернути увагу на війну в Україні

У Києві вже закінчені малюнки на вулицях Дмитрівській, Лесі Українки й Братиславській.

Цьогоріч у всьому світі стартував новий мистецький проект ArtUnitedUs, організатором якого є українець Гео Лерос. Художники планують створити 100 муралів в Україні й 100 - навколо планети Земля, утворюючи "кільце миру". Таким чином вони збираються звернути увагу світової громадськості до проблеми війни на Землі на прикладі України

Про це в інтерв'ю ТСН.uа розповів Гео Лерос.

В рамках акції на вулиці Івана Франка в Києві українцем Алексом Максіовим буде намальований великий жовтий птах протягом наступних днів. Водночас іспанці розмалюють 5 вагонів метро, а на вулиці Маяковського закінчує малюнок Джакопо "2501".

"Закінчені вже малюнки на Дмитрівській, на Лесі Українки, на Братиславській. Роботи по Україні будуть зроблені за цей рік, а протягом наступного будуть намальовані 100 муралів навколо планети", - зазначив Лерос, додавши, що близько 90 робіт буде виконано в столиці, а решта - тобто 10 - у Львові, Одесі, Дніпропетровську та Харкові.

Як відомо, за останні кілька років митці прикрасили вулиці Києва десятками яскравих та масштабних малюнків – муралів. Талановиті художники з України, Іспанії, Аргентини, Австралії та Португалії розбавили урбаністичний пейзаж столиці картинами, які вражають. Сірі стіни прикрашають неймовірні портрети, пейзажі та абстракції. ТСН.ua вирішив зібрати найяскравіші стріт-арти Києва, які тішать око своїми барвами та майстерністю виконання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції