У ТЦК пояснили, навіщо військовозобов'язаному потрібен штрихкод та як його отримати

Дата публікації
Перегляди
35к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
У ТЦК пояснили, навіщо військовозобов'язаному потрібен штрихкод та як його отримати

Військовий квиток

ВІН-код вклеюється у військовий квиток.

Індивідуальний номер, який присвоюється кожному військовозобов'язаному у реєстрі "Оберіг", потрібен, зокрема, для виїзду за кордон у разі наявності такого права. Штрихкод під час зчитування відображає інформацію про людину.

Про це пише "Суспільне Суми".

Процедура отримання штрихкоду в ТЦК

  1. Військовозобов'язаний має пройти ВЛК.
  2. Якщо військовозобов'язаний в базі "Оберіг" відсутній, його спочатку ставлять на облік, вводять особисті дані, зазначають місце та дату народження, місце реєстрації та роботи, сімейний стан, військово-облікову спеціальність, наявність чи відсутність досвіду служби, відстрочки, бронювання.
  3. Після цього формується та роздруковується ВІН-код. Його вклеюють у військовий квиток або інший військово-обліковий документ. Це означає, що військовозобов'язаний оновив дані у ТЦК.
  4. Зазвичай на одну людину співробітники ТЦК витрачають близько 15 хвилин.
  5. У разі звернення до ТЦК 18 травня на код доведеться чекати до липня через великий обсяг документів, які мають бути опрацьовані.

Нагадаємо, в Україні триває воєнний стан і загальна мобілізація. Нині українські військкомати готуються перейти до єдиної електронної бази – кожному чоловікові віком 18-60 років присвоять електронний код.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація