Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У телефоні затриманого податківця часів Клименка знайшли номер Плотницького

Луценко вважає це ще одним доказом зв'язку режиму Януковича із терористичними організаціями на Донбасі.

У телефоні колишнього першого заступника голови Державної податкової служби генерал-полковника Андрія Головача знайшли номер Плотницького. Саме таке прізвище має ватажок бойовиків "ЛНР", на якого нещодавно було скоєно замах.

Про це на своїй сторінці пише генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Це ще один приклад нерозривності дій економічних злочинів Януковича-Пшонки- Азарова-Курченка-Клименка з антидержавними діями лідерів ПР типу Єфремова і терористичною групою "ЛНР"- "ДНР", - зазначив генпрокурор.

Пізніше Луценко написав, що номер у телефоні Головача належить людині з таким же прізвищем, як у ватажка бойовиків. У спільності "Євромайдан" повідомляють, що це номер телефону судді Бориса Плотницького.

Нагадаємо, у рамках розслідування справи про позбавленого звання президента України Віктора Януковича військова прокуратура разом з СБУ затримала і провела обшук у колишнього першого заступника голови Державної податкової служби генерал-полковника Андрія Головача.

Також одночасно були затримані ще 4 посадовці податкових органів часів Клименка. Вцілому вони підозрюються в незаконному відшкодуванні ПДВ підприємствам з ознаками фіктивності, що знаходилися під контролем злочинної групи Януковича, Азарова, Клименка на суму 3 млрд 166 млн 90 тис грн.

Під час обшуку у Андрія Головача було знайдено бронзовий бюст Януковича.

Відео Луценко розповів, скільки грошей вкрали в України податківці Януковича

Залиште свій коментар

Вибір редакції