Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У телевізійній рекламі "Опозиційної платформи" замалювали прапор України

Блогер одночасно пояснив і розкритикував ці дії.

У передвиборчій рекламі кандидата у президенти від "Опозиційної платформи - За життя" Юрія Бойка за допомогою ефектів замалювали прапор України на Верховній Раді.

Відповідний відеозапис викладають користувачі YouTube.

На рекламному відео, яке транслювалося на одному з українських телеканалів, видно, що прапор на куполі парламенту замальований спеціальним ефектом. Це легко помітити, адже будівля знята з висоти пташиного польоту.

Як пояснює у Facebook блогер, який спеціалізується на історичній тематиці, Юрій Гудименко, використовувати державні символи у політичній рекламі заборонено, але за кілька секунд до прапора зображено поплічника Бойка Вадима Рабіновича зі значком у вигляді прапора, проте його не зафарбували.

Вадим Рабінович і значок у вигляді прапора
Вадим Рабінович і значок у вигляді прапора

На думку блогера, краще взагалі уникати кадрів, які неможливо показувати на телебаченні без замальовування або коригування.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. 

ВідеоПророцтва мольфарів: хто вийде у другий тур виборів та коли в Україні настане мир

У другий тур на березневих виборах президента вийдуть чоловік і жінка. А мир настане через два роки. Хочте вірте, хочте ні, але таке майбутнє для України навіщували мольфари Карпат. Їхні пророцтва ТСН показала вчора. Сьогодні - продовжуємо. 

Пророцтва мольфарів: хто вийде у другий тур виборів та коли в Україні настане мир

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції