У Тернопільській області коронавірус виявили у 18 медиків лікарні: чому склалася критична ситуація

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Тернопільській області збільшилася кількість хворих на нову коронавірусну інфекцію: 35 інфікованих, з яких 18 - це медичні працівники.

У Тернопільській області збільшилася кількість хворих на нову коронавірусну інфекцію. У регіоні 35 інфікованих, з яких 18 - це медичні працівники.

Про це в ефірі ТСН.19:30 розповів голова Монастирської районної ради Володимир Данилюк.

"У нас в районі є два вогнища. Відслідковуємо всі контакти", - каже керівник РДА. У районі перевіряють медиків, які могли контактувати з хворими. За словами чиновника, із 176 перевірених - 153 медики.

"Був введений неправильний алгоритм на початку. Якщо є грип групи А чи Б (у пацієнтів із симптомами - Ред.), ми виключали наявність коронавірус. Так сталося, що у працівника нашої лікарні був грип групи А і коронавірус. Ми ніби виключили коронавірус, то її всі відвідували. Тому така сумна картина", - каже Володимир Данилюк.

Відео Голова Монастириської райради розповів про ситуацію з коронавірусом у Тернопільській області

До 26 зросла кількість недужих на коронавірус у Тернопільській області. Один випадок летальний. Майже усі хворі - з Монастириського району, де зафіксований спалах хвороби. На прямому зв'язку зі студією ТСН - голова Монастириської райради Володимир Данилюком. Які обмежувальні заходи уже запроваджені в районі - у сюжеті.  Більше про коронавірус в Україні

Голова Монастириської райради розповів про ситуацію з коронавірусом у Тернопільській області

За його словами, ситуацію вдається брати під контроль. На базі лікарні розвернули госпіталь. Покращилася ситуація із засобами захисту для медиків.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції