У Тернопільській області лікарів, які контактували з хворими на коронавірус, відправлять на самоізоляцію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Тернопільській області лікарів, які контактували з хворими на коронавірус, відправлять на 14-денну самоізоляцію: в регіоні шість хворих медиків.

У Тернопільській області лікарів, які контактували з хворими на коронавірусну інфекцію, відправлятимуть на 14-денну самоізоляцію.

Про це під час брифінгу повідомив начальник управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук.

Такі дії спрямовані на те, аби протидіяти поширенню коронавірусної інфекції серед медичного персоналу. "Частина медиків з Монастириської лікарні йде на самоізоляцію. Решта залишиться на стаціонарі у районній лікарні. Основне зараз - перервати коронавірусний ланцюжок", - заявив Володимир Богайчук.

Якщо у лікарні не вистачатиме медичного персоналу, то до роботи залучать лікарів-інтернів, які проходили інтернатуру протягом трьох років, а також волонтерів і працівників медичного університету.

Бугайчук повідомив, що наразі захворіло шість осіб з медичного персоналу. Один із хворих підключений до апарату штучної вентиляції легенів. Стан інших медпрацівників лікарні стабільний. За словами чиновника, лікарям не вистачало засобів медичного захисту.

Як повідомлялося, на Тернопільщині критична ситуація через спалах коронавірусу серед медичних працівників районної лікарні. Це сімейні лікарі та персонал лікарні. 

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Ситуація в регіонах: які нові обмеження запровадили на Прикарпатті та Тернопільській області

Масове виявлення хворих на коронавірус на Прикарпатті - там 11 нових випадків. І у Тернопільській області - там захворіли медики. У цих регіонах на прямому зв'язку кореспонденти ТСН. Дивіться пряме включення про ситуацію щодо коронавірусу і карантину.  Більше про коронавірус в Україні

Ситуація в регіонах: які нові обмеження запровадили на Прикарпатті та Тернопільській області

Залиште свій коментар

Вибір редакції