У Тернопільській області можуть ввести особливий режим: яка причина і що він передбачає

У Тернопільській області можуть ввести особливий режим: яка причина і що він передбачає

Ілюстрація / Фото: СБУ фейсбук

Вводити особливий режим можуть тимчасово в окремих районах Тернопільської області.

У Тернопільській області сьогодні, 28 квітня, стартували планові антитерористичні командно-штабні навчання. На момент їхнього проведення в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму.

Про це повідомляється на сторінці Нацполіції Тернопільської області у Facebook.

Відомо, що навчання, які мають на меті удосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам, відбуватимуться у кількох локаціях Тернополя та околицях обласного центру. Їх проводять працівники СБУ спільно з місцевою Нацполіцією. Під час завдань залучатимуть озброєних правоохоронців.

Крім того, місцевих мешканців попередили, що під час навчань в окремих районах можуть тимчасово вводити особливий режим, яким передбачається: обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Місцевих закликали із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців. Крім того, жителів області просять інформувати правоохоронців у таких випадках:

  • прибуття чи перебування підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
  • появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу важливих об’єктів;
  • виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;
  • отримання інформації про наміри здійснення терористичної і диверсійної діяльності або інших протиправних дій.

Наголошується, що всі дії відбуватимуться в межах чинного законодавства з неухильним дотриманням прав і свобод громадян.

Як повідомлялося, 16 квітня в Одесі помітили багато військової техніки - бронемашини з кулеметами, які рухалась вулицями. Виявилося, що нацгвардійці і поліцейські проходили антитерористичні навчання.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber

Новини України: в більшості регіонів розпочалися масштабні антитерористичні навчання СБУ

Новини України: в більшості регіонів розпочалися масштабні антитерористичні навчання СБУ

Повʼязані теми:

Наступна публікація