Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У тернопільській шкільній їдальні хробака у котлеті назвали підсмаженою цибулькою

Студентів, які виявили екзотичну котлету, не пускають до дешевої їдальні. 

Студенти Тернопільського університету запевняють, що у їдальні їм продали котлету з хробаком. Личинку сфотографували, котлету повернули кухарю, а світлину виклали в соціальних мережах. Та розголос обурив працівників їдальні, вони студентів тепер туди й на поріг не пускають, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Студенти-правдолюби пішли учора обідати, як і кілька днів тому, у їдальню сусідньої школи. Та довго не наважуються скуштувати котлети, бо добре памʼятають, що нещодавно знайшли хробака у їжі. Личинка сягала майже сантиметр у довжину і була півтора міліметра у діаметрі, кажуть хлопці. Скуштувати екзотичну котлету всього за дві з половиною гривні видалося Ростиславу Непийводі. Побачивши хробака у котлеті товариша, студенти трапезу одразу припинили.

Вони віддали котлету куховарці, а та пояснила, що це - не хробак, а підсмажена цибулька. За словами парубків, кухар котлету, начинену живністю, одразу відправила у смітник.

Проте після того, як фото котлети з хробаком потрапило в соціальні мережі, його авторам у цій шкільній їдальні зовсім не раді. Працівниці кухні навіть узяли студентів у заручники і погрожували викликати міліцію, якщо ті не віддадуть їм свої телефони із зафільмованими хробаками. Та, коли побачили камеру ТСН, втекли на кухню. Утім, із кухні справді виходить міліціонер. Проте він заявив, що просто прийшов поїсти.

Відео Студентів, через хробака у котлеті, не пускають до їдальні

У цій шкільній їдальні харчуються не лише школярі, а й студенти та співробітники сусідніх офісів, бо тут дешево.

Бухгалтер закладу запевняє, що хробаки у їхній їдальні - нонсенс. Мовляв, у них є сертифікат на мʼясо і його на базарі не купують.

Шкільний кухар Ірина Коваль переконує, що хробака у котлеті не було. Мовляв, це була суха смажена цибуля.

Студенти наполягають на своєму: вони усі бачили у котлеті личинку. І визнають, що припустилися помилки, бо одразу не віднесли "котлету по-шкільному" у санстанцію.

Нагадаємо, що раніше харків'янка пригостила гостей цукерками з хробаками

Кореспондент ТСН Світлана Павук.

Залиште свій коментар

Вибір редакції