У Тернополі боржників виселятимуть з квартир

Щодо боржників стратегія роботи мерії Тернополя зміниться кардинально.

Мерія Тернополя обіцяє виселяти боржників, які мають великі борги за теплопостачання.

Про такі наміри повідомив сьогодні під час прес-конференції заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Микола Марценюк. 

За його словами, зараз у Тернополі проживає 100 боржників, чий борг перед КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” перевищує 10 тис. грн. (у кожного), дехто з них не платить за опалення понад 2 роки. 

“По цих людях матеріали передавалися в суд, приходили судовиконавці, ці люди просилися, запевняли, що погасять борг, терміни виконання судових рішень переносили, але в результаті ми бачимо, що в цих людей немає жодного розуміння. І ми порахували, що для міста дешевше купити три квартири, в які переселятимуть боржників, ніж далі отак затягувати”, – сказав Марценюк. 

За його словами, зараз у судах розглядаються понад 100 позовів від КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” до боржників.

“Але з цього року ми займатимемо жорстку позицію. Якщо для боржника завелика квартира і він не може оплатити опалення такої великої площі, переселятимемо його в меншу квартиру, в інших випадках йтиметься про опис і продаж майна боржника", – зауважив Марценюк.

За його даними, станом на 1 січня 2009 рку КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” заборгувало перед ДК “Газ України” 13,1 млн. грн. Борг населення за спожите тепло становить 18,8 млн. грн. Станом на 9 січня було спожито газу на 4,7 млн. грн., оплачено 3,5 млн. грн.

“Це можна пояснити святами. Розраховуємо, що після свят люди почнуть виходити на роботу і принагідно оплачувати отримані рахунки. А щодо боржників стратегія роботи мерії зміниться кардинально”, – наголосив Марценюк.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: