У Тернополі чоловік два тижні просидів на самоізоляції, а симптоми коронавірусу з'явилися лише на 17 день

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік повернувся до міста зі зі Словаччини.

У 55-річного мешканця Тернополя виявили коронавірусну інфекцію після двотижневої самоізоляції - симптоми хвороби з’явилися на 17 добу.

Про це повідомив Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом. 

Чоловік повернувся зі Словаччини, а тому вдома був на самоізоляції. Температура та інші симптоми коронавірусу в нього з’явилися на 17 день. З хворими на COVID-19 мешканцями обласного центру він не контактував. 

Чоловік перебуває в інфекційному відділенні Тернопільської лікарні швидкої допомоги. Медики оцінюють стан  пацієнта як середньої важкості.

За даними обласного лабораторного центру, в Тернопільській області станом на 2 квітня відомо про 111 хворих на коронавірус.

Як повідомлялося, згідно з останніми дослідженнями, COVID-19 має середній інкубаційний період 5,1 дня. Команда науковців виявила, що менш ніж у 2,5% інфікованих симптоми виявляться протягом 2,2 днів; передбачуваний середній інкубаційний період склав 5,1 дня; і 97,5% виявлять симптоми протягом 11,5 днів.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Відео За добу в Україні зафіксовано 135 нових підтверджених випадків коронавірусу

В Україні за добу зафіксовано 135 нових підтверджених випадків коронавірусу. Три з них - летальні. Станом на 10  ранку в Україні 804 людини з підтвердженим діагнозом COVID-19. Лідерами за кількістю недужих досі залишаються Київ та область - 223 хворих. Більше про коронавірус в Україні

За добу в Україні зафіксовано 135 нових підтверджених випадків коронавірусу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції