Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Тернополі на березі озера знайшли майже 200 мертвих птахів. Вони, ймовірно, отруїлися

У тканинах і органах птахів були зміни, характерні для отруєння.

У Тернополі на березі Тернопільського ставу знайшли майже 200 мертвих птахів.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби України.

Про масову загибель птиці відомству повідомили громадські активісти. 5 листопада робоча група спеціалістів Держпродспоживслужби та Державної екологічної інспекції обстежила територію, прилеглу до Тернопільського ставу, і виявила 178 трупів птиці, яку було ідентифіковано як мартин сріблястий - великий перелітний птах родини Мартинових.

Лабораторні дослідження попередньо показали, що у тканинах і органах мертвих птахів були зміни, характерні для отруєння. Детальніша інформація буде відома після проведення усіх досліджень.

Нагадаємо, у січні цього року на Херсонщині співробітники Державної екологічної інспекції виїхали на місце, де напередодні було зафіксовано масовий мор диких птахів Чорного моря, та взяли проби води у районі місцевих населених пунктів. Біда трапилася у Каланчакському районі, де до берега прибило безліч мертвих птахів. Як повідомлялося раніше, лише жителі села Роздольне самотужки зібрали понад 5 тисяч тушок дикої лисухи. 

ВідеоНа водоймі в Кам'янському близько сотні птахів опинилися в крижаній пастці

Вода, на якій вони плавали лиш два дні тому, майже вся скута кригою. Місцеві мешканці навіть викликали рятувальників, щоб ті прорубали для лебедів великі ополонки. Птахи з водойми йти не захотіли. Їх вирішили не чіпати, допоки на озері є відкрита вода. Однак містяни переймаються, що за таких морозів лебеді можуть примерзнути до криги буквально за ніч.

На водоймі в Кам'янському близько сотні птахів опинилися в крижаній пастці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції