У Тернополі оголосили голодування на знак єдності з жертвами Голодомору

Тернопільська молодь 27 листопада проведе акцію "Сопричастя" на знак єдності з жертвами Голодомору. Метою акції є голодування протягом 33 годин.

Спілка Української молоді в Україні, в межах відзначення роковин Голодомору, ініціює проведення акції "Сопричастя" на знак духовної єдності з тими поколіннями українців, які постраждали в часи Великого Голоду та терору. Метою акції є 33-годинне голодування.

"Вважаємо, що серед низки меморіальних заходів, які супроводжуватимуть цей сумний ювілей, важливо не загубити пам'ять про саму людину, що стала жертвою тієї неоголошеної війни", - підкреслили у спілці.

За словами активістів, кожен, хто погодився взяти участь в цій акції, бере на себе добровільне зобов'язання суворого посту, без вживання страв, впродовж 33 годин (з 7.00 26 листопада 2010 року до 16.00 27 листопада 2010 року).

Вони пояснюють, що це буде своєрідною особистою жертвою кожного з них на спомин душі невинно загиблих від голоду 33 року. Дуже важливо аби ця жертва була свідомою, а не механічною.

"До участі в цьому заході запрошуються виключно особи, які досягли 18-ти річного віку й не мають медичних протипоказань щодо такого добровільного голодування", – зауважують СУМівці.

О 16.00 27 листопада 2010 р, учасники акції духовно єднаються в спільній молитві жертв Голодомору.

До речі, вперше така акція, започаткована СУМівцями Австралії та членами Тернопільської міської організації Спілки Української Молоді в Україні, відбулася у 2003 році. З того часу СУМівці щороку, в листопаді, проводять такий захід, присвячений вшануванню пам'яті жертв Голодомору.

Як відомо, щороку в четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам'яті жертв голодоморів і політичних репресій.

Раніше президент Віктор Ющенко окремим указом доручав уряду організувати і профінансувати заходи до цього дня.

Проте, на сайті чинного президента Віктора Януковича немає ніяких розпоряджень щодо проведення в країні заходів до Дня пам'яті жертв голодоморів у 2010 році.

Читайте також:

Партія регіонів: росіяни постраждали від Голодомору більше, ніж українці

Губернатор Донеччини визнає Голодомор, але по-своєму

Росія назвала брехнею те, що Другу світову війну почав СРСР

Янукович заборонив нагороджувати Шевченківською премією твори про Голодомор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: