У Тернополі розпочали всеукраїнську кампанію "Табачник, іди геть!"

Активісти закликали школярів, студентів та вчителів по всій Україні приєднатися до акції проти міністра освіти та робити написи на асфальті, дошках оголошень та інших місцях "Табачник - геть!".

У Тернополі оголосили про початок всеукраїнської кампанії "Табачник, іди геть!".

Про це повідомив радник міського голови Тернополя, 23-річний Назар Зелінка.

Учасники акції закликають долучитися до акції всіх школярів, студентів, вчителів та викладачів вишів.

"Напиши на шкільній чи аудиторській дошці, на молодіжному форумі, на асфальті, на дошці оголошень, всюди, де тільки дозволить уява та не буде порушуватись благоустрій, "Табачник, іди геть!", - йдеться у зверненні оргкомітету компанії.

Активісти вважають, що таким методом вдасться добитися від влади відставки новопризначеного міністра освіти. Своє повідомлення молоді люди поширюють у мережі Інтернет, через електронну пошту та блоги.

В листі окремо звертаються до киян. Їм пропонують приклеїти таблицю з написом "Табачник - геть!" на фасад Міністерства освіти та науки.

"Під час кампанії, окрім запропонованого гасла, будуть вітатися й інші вислови проти Табачника, - зазначив Назарій Зелінка. - Головне, щоб вони відповідали нормам моралі".
Активісти кампанії вважають, що керувати освітою в Україні не може людина з чіткими проросійськими поглядами.

Табачника звинувачують у поширенні неправдивих даних про ОУН-УПА, в пропаганді російської мови в Україні та у фальсифікації конкурсу "Великі Українці", в результаті якої переможцем не став Степан Бандера.

Нагадаємо, що у Верховній раді зареєстрований проект постанови по звільнення новопризначеного міністра освіти та науки Дмитра Табачника, зареєстрований лідером депутатської групи "За Україну!" В’ячеслав Кириленко.

Він пояснив, що причиною для звільнення голови Міносвіти стала "проросійська орієнтація" нового міністра та бажання надання російській мові статусу другої державної.

11 березня 2010 року Верховна рада України проголосувала за призначення Дмитра Табачника міністром освіти та науки України.

Читайте також:

Міністра освіти Табачника вимагають звільнити за "українофобію"

Рада призначила новий уряд: список міністрів

Нові міністри оприлюднили свої декларації про доходи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: