У Тернополі шахраї, залякуючи дітей, виносили з квартир гроші та коштовності

У Тернополі шахраї, залякуючи дітей смертю їх батьків, виносили з квартир гроші та коштовності .

У Тернополі за один день шахрайки обдурили трьох неповнолітніх дівчат. Діти винесли з квартир золоті та срібні вироби, валюту, загалом на суму - двадцять тисяч гривень.

Злочини були скоєні за одним сценарієм: шахрайки, лякаючи дітей хворобою або смертю їхніх батьків, виманювали в них цінні речі та гроші. Працювали у парі – жінка і дитина.

На вулиці до 11-річної школярки спочатку підійшла її ровесниця. Щойно в дівчат зав’язалася розмова, як з’явилася доросла жінка, за описом потерпілої дитини віком 30-35 років. Незнайомка відвела дівчат подалі від будинку і стала "відкривати" страшну таємницю - близької смерті їх батьків. Далі школярці повідомила, що у всьому винуваті гроші та цінні речі, які має на зберіганні родина. Мовляв, у них закладене зло. Щоб зняти порчу, треба принести дзеркало, дві голки, шматочок хліба і всі коштовності та гроші, які є у квартирі та загорнути це у хусточку.

Налякана школярка без вагань запросила шахрайок додому, для "допомоги" у знятті порчі, і витягла золоті прикраси, як згодом з’ясується, на суму майже вісім тисяч гривень і віддала їх. За словами потерпілої, вона робила усе так, як їй наказувала незнайома жінка.

Подальший сценарій шахрайського заволодіння чужим майном був такий: у спальній кімнаті неповнолітня спільниця мала заховати золото та гроші під ліжком, тоді смерть та нещастя оминуть родину школярки. Ще одна умова, яку поставила шахрайка - нікому нічого не розповідати.

Розгублена дівчина тільки тоді зрозуміла, що накоїла, коли, провівши шахраїв на вулицю, заглянула під ліжко і не знайшла коштовностей та грошей. Батьки потерпілої звернулися за допомогою до міліціонерів.

Дітям, яких обдурили, по десять–одинадцять років. З їх слів міліціонери створили фоторобот шахрайок. Тепер показують у кожній тернопільській школі.

Читайте також:

Квартирні аферисти виселяють мешканців обласного центру у провінцію

Жінка отримала 500 тисяч доларів у кредит за фальшивими документами

Російські банкомати заражені вірусом, який краде PIN-коди

Росіянка стала мільйонеркою, обдуривши 55 автолюбителів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: