Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Тернополі узаконили червоно-чорний "бандерівський" прапор, що відтепер підійматимуть разом з синьо-жовтим

Таке рішення стало відповіддю на ухвалення скандального польського закону.

Тернопільська міська рада узаконила червоно-чорний прапор. Відтепер під час урочистостей біля державних установ у місті водночас із державним підійматимуть прапор Організації українських націоналістів.

В такий спосіб місцеві депутати відреагували на ухвалення польським Сеймом закону про заборону пропаганди чи "бандерівської ідеології", як кажуть вони самі. Згідно з ним, у Польщі планують впровадити кримінальну відповідальність за заперечення "злочинів українських націоналістів".

"Маємо багато міст-партнерів в Польщі, дружні стосунки не лише між владами міст, але й між нашими мешканцями. Однак ми вважаємо, що мешканці чи влада іншої країни не мають права нав’язувати свою думку і заперечувати нашу історію", - прокоментував рішення міський голова Тернополя Сергій Надал.

Нагадаємо, ухвалення польського закону розкритикували, зокрема, у США та ОБСЄ. Лист проти його схвалення підписали і понад сотня польських митців та діячів культури. Документ, ухвалений сенатом, передбачає штраф або навіть ув’язнення за ствердження, що поляки були причетні до Голокосту, а також за заперечення злочинів українських націоналістів проти поляків у Другій світовій.

ВідеоТернопільська міська рада узаконила червоно-чорний прапор

Відтепер під час урочистостей біля державних установ у місті одночасно із державним, підніматимуть прапор Організації українських націоналістів. В такий спосіб місцеві депутати відреагували на ухвалення польським Сеймом закону про заборону пропаганди, як вони це назвали, "бандерівської ідеології".

Тернопільська міська рада узаконила червоно-чорний прапор

Залиште свій коментар

Вибір редакції