У Тернополі відкрили Майдан Героя України Степана Бандери

Площу перед будівлею Тернопільської облдержадміністрації назвали на честь Степана Бандери. Вона розташована перед входом до парку, навколо пам'ятника Бандері.

Депутати міськради Тернополя юридично відділили ділянку від центрального парку імені Тараса Шевченка, назвавши цю територію "Майдан Героя України Степана Бандери".

Відповідне рішення було ухвалено на сесійному засіданні 24 лютого. Територія новоствореного майдану розташована при вході в парк, навколо пам'ятника Степану Бандері. Через дорогу від майдану - приміщення ОДА.

"Ми хотіли включити в територію майдану і сам будинок, де розташована адміністрація. Було б дуже гарно, коли б звідси йшли до президента листи, де б зверху писали "Майдан Героя України Степан Бандери". Однак через юридичні нюанси від цієї ідеї відмовилися", - розповів мер міста Сергій Надал.

За словами міського голови, майдан імені Бандери ще раз показує те, кого насправді вважають своїм героєм люди, які живуть на цій території.

"Зараз влада знову намагається переінакшити історію, вирвати одну сторінку, і замість цього підставити іншу. Радянська влада займалась цим 70 років і бачите – не помогло. Бо тої історії, яка передається від діда до сина, від сина - до внука - не знищити", - додав Надал.

Раніше у Тернополі запропонували викарбувати слова "Герой України" на пам'ятнику Степану Бандері.

Нагадаємо, раніше рішенням суду указ Віктора Ющенка "Про присвоєння Степану Бандері звання Герой України" був визнаний недійсним. Опозиція заявила, що скасування указу є політичним рішенням і виходить від чинної влади.

Читайте також:

У Дніпропетровську однаково поставилися до Брежнєва і Бандери

Одеса ухвалила: Бандера і Шухевич не герої, бо співпрацювали з Гітлером

У новому підручнику Бандера буде вбивцею, а Сталін - переможцем

Тягнибок: Москва боїться мертвого Бандеру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: