У Тернополі відкрили виставку із фотографіями матерів дітей з рідкісними хворобами: відео

Дата публікації
Перегляди
429
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Тернополі відкрили виставку із фотографіями матерів дітей з рідкісними хворобами: відео

Цією акцією матері хочуть домогтися створення у Тернополі групи денного перебування для діток з комплексними порушеннями.

"Право на щастя". Фотовиставку з такою назвою відкрили у Тернополі. Це десять історій матерів дітей із комплексними порушеннями - ДЦП та орфанними - тобто рідкісними хворобами.

Як йдеться у випуску ТСН.Ранок, ці жінки постійно поруч зі своїми дітьми, що потребують особливого догляду. Для кожної створили по два образи. Перший - жінка-невидимка. З одним крилом, з пораненим серцем, закута ланцюгами. Тобто така, якою вона є у повсякденні та в очах інших.

Другий образ - жінка у своїх мріях. Така, якою вона змогла б бути, якби мала можливість і час працювати, відпочивати, реалізовувати задуми. Під кожним художнім фото є світлини цих мам з дітьми, їхні історії хвороб та життя. Цією акцією матері хочуть домогтися створення у Тернополі групи денного перебування для діток з комплексними порушеннями, куди б вони могли віддавати дітей на певний час, аби мати змогу самореалізуватися як інші жінки.

Новини України: у Тернополі відкрили фотовиставку зі світлинами матерів дітей з рідкісними хворобами

Новини України: у Тернополі відкрили фотовиставку зі світлинами матерів дітей з рідкісними хворобами

"Перший образ це той, який, скажімо, ми відчуваємо щодня, тобто тут образи і маріонетки, і невидимки, образ- табу. Другий образ - та сама жінка, але без якихось таких рамок, вона може вийти на роботу, вона успішна", - пояснила організатор та учасниця фотовиставки Олена Коваль.

Також своїми думками поділилась учасниця фотовиставки Ірина Саверина.

"Коли ми сидимо вдома, ми не показуємо свої емоції, що ми переживаємо, ніхто цього не бачить і от взяти мій образ - він - "невидимка" - ми вдома, ми сидимо в чотирьох стінах і ми нікому нецікаві, ми суспільству нецікаві, ми непомітні. А нам потрібно, щоб нас чули, бачили", - сказала учасниця фотовиставки.

Наступна публікація