У Тернополі встановили найбільший в Україні різдвяний вертеп

У церкві Святого апостола Петра в Тернополі встановили різдвяну шопку, в якій є живі звірі - кролики та морські свинки.

У церкві Святого апостола Петра в Тернополі встановили найбільшу в Україні різдвяну шопку, яка символізує місце народження Ісуса Христа.

За даними міської ради, шопку (яка являє собою вифлеємську повітку, в ніч коли народився Ісус Христос) розмістили по всій ширині церкви у найширшій її частині, а вершечок шопки майже сягає купола. Загалом розміри вертепу складають 34 на 18 метрів. Подивитися на нього можна буде до свята Стрітення.

Оскільки у церкві служать представники чину Францисканців, у композиції представлений і небіблійний персонаж – святий Франциск, який б’є у дзвін. Це не єдина рухома фігура – віл та віслюк у шопці кивають головами, янголи рубають колоду, їздить потяг, плаває корабель. Є також у вертепі і живі звірі – кролики та морські свинки.

6 січня православні відзначають Різдвяний Святвечір - переддень Різдва Христового. Саме свято Різдва, за вченням Церкви, символізує примирення людини з Богом. Різдво провіщає спокутний подвиг Ісуса Христа і оновлення людської природи, ураженої гріхопадінням прабатьків.

Читайте також:

На Різдво в Україні очікуються хуртовини

Православні відзначають Різдвяний Святвечір

Програма святкових заходів на Новий рік і Різдво

З різдвяного вертепу втекли двоє віслюків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: