У Тігіпка наполягають на реалізації інноваційних проектів у соціальній сфері

У Києві відбулося засідання Експертної комісії з інновацій партії "Сильна Україна". За словами експертів партії, в Україні є все для реалізації проектів, спрямованих на поліпшення в соцсфері.

У Києві відбулося засідання Експертної комісії з інновацій партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна". За словами Олександра Кардакова, керівника партійної комісії з інновацій, в нашій країні є все необхідне для того, щоб почати реалізацію проектів, спрямованих на поліпшення в соціальній сфері. Тим більше, що деякі розробки вже готові і випробувані, а їх впровадження не вимагає величезних витрат.

"Ми повинні приділяти увагу тим ідеям, якими можна користуватися в Україні - тут і зараз. Наприклад, таким, як єдина система обліку соціальних пільг, єдиний центр прийому звернень громадян, електронний медичний паспорт... Все це входить до програми дій "Сильної України", - підкреслив експерт. Як розповів Олександр Кардаков, застосування нових технологій в соціальній сфері допоможе підвищити якість послуг і запобігти корупції.

"Якщо взяти, приміром, електронний медичний паспорт, то це може бути чіп або диск, що містить всю інформацію про здоров'я людини. Замість карток - один носій, доступ до якого буде у лікуючого лікаря", - зазначив він.

На думку Володимира Курга, експерта комісії, в такому нововведенні повинна бути зацікавлена й місцева влада. "Вона буде знати, що ж фактично зроблено в лікарнях, які результати, скільки повторних звернень з одного і того ж захворювання, яка якість обслуговування", - зазначив Володимир Кург.

На думку Кардакова, державі також необхідно переглянути принципи фінансування вітчизняної науки. "Коштів, які виділяються сьогодні на науку, недостатньо. Але і їх можна використовувати ефективніше. Підтримку повинні отримувати ті напрямки, які цікаві державі, й ті групи вчених, які довели, що можуть досягнути результату", - зазначив він. Експерт також вважає, що необхідно запровадити систему грантів для підтримки фундаментальних і прикладних досліджень, розвивати технопарки, венчурні фонди, які успішно працюють в допомогу молодим вченим на Заході.

Читайте також:

Сергій Тігіпко презентував книгу "Україна: Громадянський проект"

Сергій Тігіпко: "Сильна Україна" приведе у владу нових лідерів

Голова "Комітету виборців": "Сильна Україна" - на другому місці всіх рейтингів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: