У Тігіпка розроблять програму реформування ЖКГ для регіонів України

Партія Тігіпка розробляє детальну програму реформ у сфері ЖКГ для регіонів, яку збирається втілювати з приходом до місцевої влади.

Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" розробляє детальну програму реформування житлово-комунального господарства для регіонів України.

Про це заявив керівник міжрегіональної Експертної комісії партії з питань ЖКГ Максим Городній під час засідання комісії в Києві.

"Пріоритети нашої концепції - ефективне управління житловим фондом та створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), встановлення справедливих тарифів на житлово-комунальні послуги, перехід до адресної соціальної допомоги населенню для оплати комунальних послуг, реалізація програми забезпечення населення якісною питною водою", - повідомив Городній.

Він також додав, що програма конкретизується з урахуванням специфіки регіонів. Зокрема, курс перетворень ЖКГ у столиці включає також врегулювання проблем у сфері тепло-і водопостачання, вирішення питань з утилізацією побутових відходів.

"У рамках Експертної комісії ми проводимо круглі столи в районах столиці, щоб пропонувати ефективні шляхи вирішення місцевих проблем. Головне, ми повинні демонструвати людям, що у партії "Сильна Україна" є конкретні кроки з реформ на місцях", - зазначив Городній.

Також голова Київської партії "Сильна Україна" Олег Шаблатович наголосив, що напрацювання Експертної комісії будуть реалізовані вже найближчим часом.

"До місцевих виборів ми розробляємо детальну програму реформ, яку втілимо з приходом до місцевої влади", - зазначив Шаблатович.

Експертна комісія з питань ЖКГ проводить регулярні засідання по всій Україні, і детальні програми перетворень у комунальній сфері розробляються для кожного регіону.

Читайте також:

У Тігіпка вважають, що без відміни мораторію на землю неможливий розвиток села

Тігіпко: на рекапіталізацію банків передбачено 20 мільярдів гривень

Тігіпко: українська влада не готова до реформ

У Тігіпка пропонують підвищити річний обіг підприємцям, які працюють на єдиному податку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: