У тілі "затриманого" бютівцем браконьєра знайшли 9 вогнепальних поранень

ВО "Свобода" стверджує, що справу про резонансне вбивство на Кіровоградщині намагаються "зам’яти".

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" висловлює занепокоєння з приводу ходу розслідування сутички між народним депутатом Віктором Лозінським (БЮТ) і 55-річним мешканцем Кіровоградщини Валерієм Олійником, в результаті якої Олійник загинув.

Кіровоградське відділення організації наголошує, що зараз з’явилася ціла низка версій цієї події, які були озвучені представниками Блоку Юлії Тимошенко, представниками ГУ МВС у Кіровоградській області, Кіровоградською обласною прокуратурою та самим народним депутатом Лозінським. При цьому, переконує "Свобода", усі версії суперечать одна одній.

У "Свободі" з посиланням на свої джерела, повідомляють, що у тілі загиблого селянина 9 вогнепальних отворів, крім того переломи ребер, ключиці, ноги тощо. А тим часом незалежної судово-медичної експертизи проведено не було, до тіла загиблого журналістів не допускають.

"Більше того, свідків цієї історії народного депутата Лозінського, начальника міліції Голованівського району Ковальського та прокурора Голованівського району Горбенка не було перевірено на наявність у їхній крові алкоголю, за словами прокурора Кіровоградської області Геннадія Тюріна, він не чув від них запаху алкоголю", - наголошують в організації.

"ВО "Свобода" вважає, що ця позиція прокурора Кіровоградської області Геннадія Тюріна, щонайменше свідчить про халатне ставлення до виконання службових обов’язків, якщо не кваліфікувати ці дії як навмисні дії з метою "владнати" справу", - сказано в документі.

Читайте також:

Інцидент з Лозінським: односельчани загиблого розповіли свою версію

Депутат від БЮТ доводить, що не вбивав, а боровся з браконьєром

Підозрюваний у вбивстві БЮТівець розповів про звірства загиблого "браконьєра"

"Дебош" нардепа Лозінського: версія БЮТ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: