У Тимошенко і Януковича з’явився конкурент у боротьбі за "Межигір’я"

Юристи вважають, що власники "Межигір'я" за допомогою штучно спровокованого суду хочуть довести, що продаж резиденції - законний.

Невідома фірма "Да Лат" через суд домагається анулювання продажу колишньої державної резиденції "Межигір'я", на території якої проживає лідер Партії регіонів Віктор Янукович, нинішньому власнику - компанії "Танталіт".

Позивач аргументує свою позицію тим, що в листопаді 2007 року до нього звернулася компанія "Медінвесттрейд" із пропозицією купити об'єкти на території екс-резиденції.

Компанія пропустила формальний термін для дачі згоди на покупку, і об'єкти були куплені "Таланлітом".

У 2008 році "Да Лат" подала судовий позов, вимагаючи укласти договори з нею, розірвавши з "Танталітом". Господарські суди першої та другої інстанцій відмовили у задоволенні позову компанії.

У середу могла бути поставлена крапка в розгляді цього позову, однак Вищий госпсуд переніс засідання через неявку сторін, повідомили в прес-службі Генпрокуратури.

Прокуратура представляє у цій справі інтереси держави, оскільки паралельно в судах розглядається інший позов до приватних компаній - від Кабміну, яким уряд намагається повернути резиденцію в держвласність.

Представник однієї з юридичних компаній пояснив, що позов "Да Лата" - від початку програшний, і звернення цієї компанії до суду може переслідувати інші цілі.

Зокрема, власники "Межигір'я" мають намір за допомогою штучно спровокованого судового процесу довести, що продаж резиденції, в якій зараз проживає Віктор Янукович, - законний.

За аналогічною схемою в 2007 році діяла компанія "Медінвесттрейд".

Щоб закріпити за собою юридичні права на "Межигір'я", фірма одразу після отримання прав власності звернулася до суду з вимогою визнати незаконним договір міни з держкомпанією "Надра України", яким резиденція була передана "Медінвесттрейду".

Суди першої та другої інстанцій відмовили комерсантам, визнавши угоду законною.

Як відомо, у серпні Кабмін ухвалив рішення про повернення резиденції Межигір'я у селі Нові Петрівці Київської області у державну власність.

Уряд подав три позовні заяви щодо повернення "Межигір'я" державі - до господарських судів Києва і Київської області та Окружного адміністративного суду Києва.

В той же час, лідер регіоналів Віктор Янукович стверджує, що він придбав на території резиденції будинок площею 600 квадратних метрів і законно ним володіє.

Читайте також:

БЮТ запропонував Януковичу викупити "Межигір'я" за 10 млрд

Янукович у “Межигір’ї” веде таємниче будівництво

БЮТ: дача Януковича в чотири рази більша за Ватикан

Юль-Янь неправда про "Міжгір’я"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: