У Тимошенко ледь серце не розірвалося від "неправди Азарова"

За словами глави БЮТ, в сьогоднішній політичній команді України "цинізму немає ніякої межі".

Лідер блоку свого імені Юлія Тимошенко звинуватила прем’єр-міністра Миколу Азарова в маніпулюванні статистичною інформацією. Про це вона заявила в ході відвідування Миколаївської області.

"Коли вчора підводили підсумки ста днів роботи Азарова, я просто дивилася його повідомлення і думала, що, можливо, цинізму немає ніякої межі в сьогоднішній політичній команді України, тому що людина, яка говорить, що вони добилися 6% зростання ВВП - у мене просто серце розривається при такій інформації, тому що я знаю, наскільки це неправда", - заявила Тимошенко.

Крім того, заявила Тимошенко, за час перебування Азарова на посаді прем’єра прямі інвестиції України скоротилися на 29%.

"Падіння обсягів виробництва (квітень до березня) в Україні згідно з держстатистикою було 1,8%, а другий місяць, коли він зараз уже травень до квітня показував, - там падіння 2,8%, за місяць один", - додала Тимошенко.

Окрім цього, вона розкритикувала залучення позик у Росії, які, за інформацією, що є у неї, в сумі складають 4 млрд доларів.

"Якщо за сто днів, по суті, 4 мільярди доларів, причому під відсотки втричі вище, ніж дає МВФ, якщо (міністр економіки Василь) Цушко оголосив, що криза завершилася, навіщо такі гроші брати - і плюс емісії до 20 мільярдів?" - обурилася лідер БЮТ.

Тимошенко також розкритикувала центральну пресу за пропаганду дій влади.

Зазначимо, що Микола Азаров звинувачує в усіх економічних негараздах України уряд Юлії Тимошенко, який набрав майже не залишив своїм наступникам коштів на казначейському рахунку. Азаров заявив, що роботу попереднього Кабміну мають оцінювати не економісти, а слідчі.

Читайте також:

Янукович оцінив роботу Азарова: "Так, нормально"

Турчинов: Азаров знецінить гривню 

Азаров готовий продавати підприємства за одну гривню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: