У Тимошенко мирну пропозицію Vanco сприйняли без ентузіазму

Турчинов нагадав, що позиція уряду досить жорстка і шельф Чорного й Азовського морів має освоюватися під контролем держави.

Пропозиція компанії Vanco Prуckerchenska Ltd. (Британські Віргінські острови) не викликала ентузіазму в українському уряді. Про це заявив перший віце-прем'єр Олександр Турчинов.

"Вони можуть виходити з ініціативою. Ви знаєте, що тут позиція уряду досить жорстка. Шельф Чорного й Азовського морів має освоюватися під контролем держави", - заявив він.

"І коли ми будемо залучати інвестиції, і запрошувати інвесторів, це мають бути не якісь підкилимні домовленості і тіньові схеми, а це має бути прозоро і зрозуміло усім, у першу чергу громадянам нашої країни, в інтересах яких усе це повинно відбуватися", - підкреслив Турчинов.

Він також відзначив, що іноземні інвестори можуть брати участь у розробці шельфу, але тільки на основі відкритих аукціонів, а не за рахунок цікавих пропозицій тим чи іншим чиновникам".

Раніше компанія Vanсo підтвердила свою готовність до переговорів з Кабінетом Міністрів по мирному врегулюванню суперечки в рамках угоди про розділ продукції , що буде добуватися в межах Прикерченської ділянки надр континентального шельфу Чорного моря.

Нагадаємо, у 2006 році Vanсo International Ltd. виграла перший відкритий конкурс і уклала в жовтні 2007 р. з Кабмом Угоду про розподіл продукції, що видобуватиметься в межах Прикерченської ділянки шельфу Чорного моря.

Vanco International передала всі права і обов`язки щодо УРП компанії Vanco Prykerchenska.

Зараз в Арбітражному інституті Торговельної палати Стокгольма продовжується арбітражний процес проти України щодо виконання СРП із компанією "Венко Прикерченська".

Читайте також:

Vanco готова миритися з Тимошенко без суду

КС заборонив Ющенку заважати Тимошенко у війні з Vanco

Тимошенко отримала першу перемогу у справі проти Vanсo

Кабмін підтвердив свою позицію щодо Vanсo

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: