У Тимошенко переконані, що позов "Газпрому" до "Нафтогазу" безперспективний

Турчинов назвав відмову "Газпрому" відкликати свій позов із суду політичними діями на підтримку свого європейського реноме.

Розгляд в Стокгольмському арбітражі позову "Газпрому" до НАК "Нафтогаз" не матиме будь-яких перспектив.

Про це заявив перший віце-прем'єр Олександр Турчинов, коментуючи інформацію про відмову "Газпрому" відкликати позов із Стокгольмського арбітражу з претензіями до України щодо відшкодування збитку від втрат у зв'язку з відсутністю транзит газу через територію України в січні 2009 р.

Він нагадав, що незалежні європейські спостерігачі від Єврокомісії, які були присутні в січні 2009 р. в Україні під час вказаних подій, не зафіксували фактів несанкціонованого відбору російського газу.

"Для того, щоб Україна могла транспортувати російський газ, Росія повинна була його поставити", - підкреслив Турчинов.

Турчинов звернув увагу на те, що європейські спостерігачі, які під час газового конфлікту знаходилися в Україні, підтвердили, що з української сторони не було несанкціонованого відбору газу, або блокування його транзиту.

На його думку, відмова "Газпрому" відкликати свій позов із Стокгольмського арбітражного суду - "це більше політичні дії, пов'язані з прагненням компанії підтримати своє європейське реноме".


Нагадаємо, сьогодні видання "Дзеркало тижня" нагадало, що ВАТ "Газпром" досі не відкликав прохання про арбітраж щодо транзиту російського газу через територію України, подане до Арбітражного суду Стокгольма.

Читайте також:

"Газпром" все ще має претензії до "Нафтогазу"

Фірташ буде судитися з "Нафтогазом" у Стокгольмському суді

RosUkrEnergo: Тимошенко привласнила газ за фальшивими документами

Що шукали у "Нафтогазі"?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: