У Тимошенко перевірять диплом

ГУБОЗ перевірить дипломи всіх посадовців, зокрема керівників центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Головне управління боротьби з оргзлочинністю перевірить дипломи про вищу освіту у посадовців.

Про відповідне завдання було оголошено під час наради в ГУБОЗ з керівниками територіальних та міжрегіональних підрозділів, повідомляє прес-служба МВС.

Управління має перевірити "наявність дипломів про вищу освіту у керівників центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування".

Як відомо, у вівторок президент Віктор Ющенко звільнив заступника голови СБУ Андрія Кислинського після скандалу про його підроблений диплом.

Нагадаємо, ще у вересні глава МВС Юрій Луценко натякнув, що Кислинський має фальшивий диплом про вищу освіту, яку він начебто здобув у Київському національному університеті.

Журналісти відвідали університет з метою провести розслідування - жоден з викладачів і можливих однокурсників не зміг пригадати студента Кислинського.
Сам Кислинський відмовився згадувати свої студентські роки.

При цьому в архіві Національного університету ім. Тараса Шевченка, де нібито вчився Кислинський, відповіли, що такого студента у них не було.

Читайте також:

Ющенко звільнив Кислинського

БЮТ вимагає заарештувати Кислинського за фальшивий диплом

Кислинський вже сам не знає, чи є в нього диплом

Міносвіти підтвердило, що Кислинський має фальшивий диплом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: