У Тимошенко розказали, як переманюють їхніх депутатів у коаліцію

БЮТівець заявив, що депутати переходять в коаліцію за прихильність до їхнього бізнесу або через погрози.

Депутати переходять в коаліцію за прихильність до їхнього бізнесу. Про це заявив депутат від БЮТ Олекса Гудима під час прес-конференції у Львові.

"Погрожують сім'ям, якщо це не допомагає - застосовують шлях купівлі. Ви знаєте, що мій колега по парламенту Левко Бірюк в Хмельницькій області одного із наших керівників купив за банальний мільйон доларів", - зазначив він.

"Ми не маємо доказів, свідчень, бо не ходимо з магнітофонами", - заявив БЮТівець.

"Ми вперше знаходимося в справжній жорстокій опозиції, бо навіть за режиму Кучми ніхто не міг передбачати таких репресій, які проводить режим Януковича", - наголосив Гудима.

Нагадаємо, 4 червня лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що корупція у Верховній раді досягла небачених масштабів. Вона сказала, що за перехід до коаліції опозиційні депутати отримують по мільйону доларів. 

Нагадаємо, лідер фракції БЮТ Іван Кириленко повідомив, що лише 130 народних депутатів від БЮТ пройшли перереєстрацію, яка підтверджує їхнє бажання і надалі працювати у складі опозиційної фракції.

Як відомо, за списком БЮТ до Ради пройшло 156 депутатів.

Тільки за поточний тиждень до лав парламентської більшості приєдналися четверо депутатів від БЮТ, проте один з них одразу попросив голову Верховної ради відкликати оголошення про його входження до складу коаліції.

Читайте також:

Від Тимошенко втік ще один депутат

Перебіжчик-бютівець роздумав приєднуватись до коаліції

Тимошенко в Раді вже втратила 26 депутатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: