У Тимошенко розраховують, що уряд не оновиться до виборів

Ситуація у Верховній раді не дає можливості розраховувати на те, що вакантні місця міністрів можуть бути заповнені.

Перший віце-прем'єр міністр Олександр Турчинов сумнівається, що вакантні місця в складі Кабміні буде заповнено до виборів президента.

Турчинов підкреслив, що нині у Верховній раді складається така ситуація, що не дає можливості розраховувати на те, що вакантні місця міністрів можуть бути заповнені.

"Я не думаю, що відповідальність депутатів покращиться до президентських виборів, вони будуть грати винятково в політичні іграшки", - сказав Турчинов.

При цьому перший віце-прем'єр висловив упевненість, що вибори виграє прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, і зазначив, що вже після виборів можна буде провести серйозні системні відновлення в складі уряду.

Він також зазначив, що ніяких змін у зв'язку з епідемією грипу в складі Міністерства охорони здоров'я не передбачається, підкресливши, що під час надзвичайної ситуації зміни є недоцільними, а вже після того, як епідемія закінчиться, можна буде робити висновки про виконану роботу.

Нагадаємо, Кабмін пропонує призначити на посади віце-прем'єр-міністрів ректора Київського політехнічного інституту Михайла Згуровського й мера Кривого Рогу Юрія Любоненка, на посаду міністра фінансів - заступника голови Державної податкової адміністрації Федора Ярошенка, міністра транспорту й зв'язку - депутата парламенту від фракції БЮТ Таріела Васадзе.

Крім того, у парламенті зареєстровано постанови про звільнення ще 10 членів уряду: віце-прем'єр-міністра Івана Васюника, міністрів промислової політики Володимира Новицького, внутрішніх справ Юрія Луценка, юстиції Миколи Оніщука, культури й туризму Василя Вовкуна, освіти Івана Вакарчука, охорони здоров'я Василя Князевича, праці й соціальної політики Людмили Денисової, аграрної політики Юрія Мельника, житлово-комунального господарства Олексія Кучеренка.

Читайте також:

Турчинов запевняє, що не треба ставити крапку на МВФ

У разі обрання президентом, Тимошенко не розганятиме депутатів

Остаточний список кандидатів у президенти

Більшість кандидатів у президенти України - доларові мільйонери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: