У Тимошенко вже назвали вибори нечесними

Партія "Батьківщина" заявила, що місцеві вибори пройдуть не демократично, але закликала всіх прийти проголосувати, щоб бюлетенями тих, хто не прийшов, не проголосували за ПР.

Місцеві вибори в Україні пройдуть не демократично, заявила партія Юлії Тимошенко "Батьківщина".

"Є всі підстави стверджувати: місцеві вибори 31 жовтня є недемократичними, такими, що не відповідають європейським стандартам чесних, вільних та прозорих виборів", - зазначає прес-служба партії.

У "Батьківщині" наголошують, що "результат" Партії регіонів доведений до всіх губернаторів, мерів та глав райдержадміністрацій, а 31 жовтня буде переписаний у фальшиві протоколи. На думку політсили, вибори не можуть бути визнані ані в Україні, ані поза її межами.

В той же час, у Тимошенко закликали громадян взяти активну участь у виборах 31 жовтня, "бо бюлетенем кожного громадянина, який не прийде на дільницю, люди Януковича "проголосують" за Партію регіонів, і відтак низька явка буде на руку фальсифікаторам".

"Політична та кримінальна відповідальність за фальсифікацію виборів лежить персонально на Януковичі. Він – замовник фальсифікації та головний контролер за її належним виконанням", - зазначається у повідомленні партії.

Нагадаємо, раніше Тимошенко заявила, що "Батьківщина" заздалегідь не визнає результатів місцевих виборів у кількох областях України.

"Ми вже сьогодні не визнаємо результатів виборів по Львівській та Київській областях і в місті Тернополі, де за вказівкою Януковича зареєстровано списки від фальшивих організацій партії "Батьківщина", - зазначила вона.

Читайте також:

Суд скасував реєстрацію кандидатів-"клонів" від "Батьківщини" на Київщині

Янукович наказав годувати виборців і поїти їх чаєм

Тимошенко захворіла і злягла вдома

Тимошенко: "нова країна", яку будує влада, не буде Україною

ВідеоУ Тимошенко вже назвали вибори нечесними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: