Тимошенко проведе чергову зустріч заради кредиту

Прем'єр проведе 16 квітня зустріч з представниками міжнародних фінансових організацій та іноземних банків.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко сьогодні, 16 квітня, об 11 годині проведе зустріч з представниками міжнародних фінансових організацій - МВФ, Світового банку, МФК та ЄБРР, а також іноземних банків, які здійснюють діяльність в Україні.

Нагадаємо, у вівторок, 14 квітня, Верховна рада не включила до свого порядку денного три антикризових законопроекти, потрібні для відновлення співпраці України та МВФ.

Відразу після цього лідер парламентської фракції БЮТ Іван Кириленко заявив, що голосування по антикризових законах було зірвано за особистою вказівкою Ющенка. Президент у відповідь категорично спростував цей закид і поклав відповідальність за невдале голосування коаліції у Раді на прем'єра Юлію Тимошенко.

Пізніше уряд самостійно, без участі ВР, ухвалив пакет антикризових документів, необхідних для отримання другого траншу кредиту від МВФ.

Президент Віктор Ющенко погодився з ідеєю уряду схвалити антикризові законопроекти, необхідні для відновлення співпраці України та Міжнародного валютного фонду, без участі Верховної ради.

Читайте також:

Ющенко радіє, що гривня вже півтора місяця стабільна

Ющенко погодився разом з урядом ігнорувати Раду

Тимошенко вигнала міністра з засідання уряду

МВФ очікує виконання своїх вимог незалежно від позиції НУ-НС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: