У Тимошенко заявили, що комуністів збила з пантелику спека

У БЮТ вважають, що комуністи критикують уряд Азарова і йдуть в опозицію через те, що "спека на вулиці таки важко впливає на людей".

Заяви лідера КПУ Петра Симоненка про опозиційність викликані панікою. Таку думку висловив бютівець Олександр Сочка.

Про це повідомляє прес-служба блоку.

Депутат вважає, що численні заяви Симоненка про незгоду з рішенням уряду про підвищенні ціни на газ для населення на 50% викликані панікою в середовищі КПУ.

"Там розуміють - ще кілька місяців перебування в команді Януковича-Азарова призведе до того, що ця політична сила не матиме перспектив не тільки на місцевих виборах, але й не подолає прохідний бар'єр на наступних виборах до парламенту", - заявив Сочка.

За його словами, очевидно, що комуністрам не хочеться йти з влади. "Потрібно рятуватися від відповідальності за грабіжницькі тарифи, щоб зберегти бодай якесь обличчя перед кількома відсотками комуністичного електорату", - уточнив він.

Депутат впевнений, що "між цими паралельними прямими, які не перетинаються, і намагається розірватися КПУ".

"Виявляється, політична сила, яка повністю інтегрована у владну вертикаль, яка є учасником проурядової коаліції і делегувала своїх представників на державні посади, може водночас бути опозицією. Очевидно, спека на вулиці таки важко впливає на людей", - зазначив Сочка.

Нагадаємо, днями Симоненко заявив, що вважає свою партію опозиційною, незважаючи на присутність у коаліції, та запевняє, що бореться з політичними "партіями олігархів".

Читайте також:

Комуністи оголосили себе опозицією

Симоненко назвав Ющенка співучасником вбивства

Комуністи: Азарова замінять вже восени

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: