Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ток-шоу "Право на владу" обговорять другий етап медичної реформи в Україні

Сьогодні, 13 лютого, о 22.30 на телеглядачів "1+1" чекає новий випуск суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу".

У прямому ефірі ведуча програми Наталія Мосейчук та гості студії обговорять продовження медичної реформи в Україні.

Другий етап реформи медицини стартує вже з 1 квітня. Що чергові зміни принесуть українцям - гарантований державою пакет медичних послуг чи додаткові витрати у лікарнях? Та чи є тепер підстави сподіватись на поліпшення охорони здоров’я в Україні – на всі хвилюючі суспільство питання шукатимуть відповідь сьогодні у "Право на владу".  

До прямого ефіру ток-шоу долучаться: міністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька, в.о. голови Національної служби здоров'я України Оксана Мовчан, директор Департаменту комунікацій НСЗУ Тетяна Бойко, лікар-кардіохірург, директор Інституту серця МОЗ України Борис Тодуров, медик-волонтер, народний депутат від фракції "Європейська Солідарність" Яна Зінкевич, народний депутат від фракції "Голос", заступник міністра охорони здоров'я України (2018-2019) Ольга Стефанишина, голова Національної служби здоров'я України (2018-2019) Олег Петренко, народний депутат VII-VIII скликання, заступник голови Дніпропетровської облради, начальник управління з питань територіального та місцевого розвитку Андрій Шипко.

Дивіться новий випуск "Право на владу" вже сьогодні о 22.30.

Свої запитання телеглядачі можуть ставити на Facebook-сторінці програми. За додатковою інформацією звертайтесь до пресслужби каналу "1+1", +38 044 490 0101; media@1plus1.tv; www.1plus1.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції