У Transparency International обурені рівнем корупції в Україні і наводять у приклад Януковича

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В індексі сприйняття корупції за 2016 рік Україна отримала 29 балів зі 100 можливих.

Голова антикорупційного руху Transparency International Хосе Угас заявив, що незадоволений розслідуванням справ, які проводять проти високопоставлених осіб, а також представників колишньої влади в Україні. Про це він повідомив у вівторок, 22 травня, на прес-конференції у Києві.

"В індексі сприйняття корупції за 2016 рік Україна отримала 29 балів зі 100 можливих. Це достатньо поганий результат, адже це дало Україні 131 місце з 176 країн, що означає, що Україна внизу цього списку", - заявив Хосе Угас.

Представники організації вважають, що найяскравішим прикладом корупції є діяльність екс-президента України Віктора Януковича, і розчаровані, що досі не відкрито жодного провадження стосовно корупційних діянь колишнього президента.   

"Ми були дуже здивовані, коли цього разу ми повернулися, і немає жодної справи у суді проти Януковича з приводу корупції. В суді перебуває справа про звинувачення його в державній зраді, але це не стосується корупції. Називаються різні цифри, які Янукович вивів з України, наприклад, 7,5 млрд доларів, 12 млрд, 40 млрд доларів, навіть немає єдиної позиції щодо того, скільки коштів було виведено з України Януковичем. Люди в усьому світі, як і в Україні, очікували дуже сильної реакції в зв'язку з корупцією Януковича, щоб перервати ланцюг безкарності і щоб ті люди, які були причетні до корупції, були покарані", - сказав представник Transparency International.

Нагадаємо, 4 травня відбулося перше судове засідання у справі за обвинуваченням Віктора Януковича у державній зраді. Захист просив суд відкласти підготовче засідання до рішення Апеляційного суду про зміну підсудності справи, однак клопотання було відхилено. Суд також дозволив організувати відеоконференцію для участі Януковича у наступному засіданні. Захист Януковича вимагає провести відеодопит за міжнародною процедурою.  

Відео Янукович не вийшов на відеозв'язок підчас розгляду справи в Оболонському суді

Залиште свій коментар

Вибір редакції