У "Тризубі" наполягають: запорізька міліція катувала націоналістів

Незважаючи на те, що затримані спростували перед журналістами інформацію про катування, "Тризуб" довіряє свідченням адвокатів.

 Оприлюднена Генеральною прокуратурою та підтверджена затриманими "тризубівцями" інформація про відсутність тортур, не відповідає дійсності, заявили у Центральному проводі ВО "Тризуб".

Як повідомлялося, дев'ять членів націоналістичних організацій, які перебувають в Запорізькому слідчому ізоляторі, заперечили, що їх катували. Про це вони заявили в присутності журналістів українських ЗМІ і телеканалів представникам прокуратури Запорізької області.

Раніше у ЗМІ з’являлась інформація про тортури, зокрема про те, що 20-річного Пилипа Тарана, сина голови Центрального проводу ВО "Тризуб" Андрія Стемпіцького, у запорізькому СІЗО катували до втрати свідомості.

Наразі "Тризуб" заявив, що через адвокатів затриманих "тризубівців" Пилипа Тарана, Василя Лабайчука, Анатолія Онуфрійчука надійшла інформація про факти фізичного знущання над затриманими.

У "Тризубі" зазначили, що мають у своєму розпорядженні письмові свідчення Лабайчука та Онуфрійчука, копії яких розміщені на офіційному сайті організації. У письмових свідченнях було чітко вказано, що вони піддавалися фізичному знущанню під час перебування у Запорізьких обласних управліннях СБУ та МВС майже місяць тому (Генпрокуратура заявила про дотримання прав затриманих під час їх перебування у СІЗО).

"Ми не можемо стверджувати, що членів і прихильників нашої організації до вчорашніх заяв спонукали об`єктивні обставини, як то чергові погрози запорізьких "правоохоронців" або будь-які інші фактори. Але що б там не було, ми з розумінням ставимося до дій наших побратимів", - говориться у заяві "Тризубу".

В організації також впевнені, що об`єктивну інформацію про арешти та ув`язнення членів ВО "Тризуб" весь український народ та міжнародна спільнота зможуть дізнатися після звільнення їх побратимів з місць позбавлення волі.

Читайте також:

Націоналісти: пам'ятник Сталіну в Запоріжжі підірвала ФСБ Росії

Затриманих за підрив пам'ятника Сталіну націоналістів морять голодом

У "Тризубі" приємно здивовані, що влада їх боїться

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: