У центрі Донецька відключили декілька котелень

"Донецькміськгаз" мав відрізати від газопостачання всі 168 котелень.

Мільйонний Донецьк мав у середу повторити долю Дніпропетровська, який залишився без опалювання. За вимогами НАК "Нафтогаз", "Донецькміськгаз" мав відрізати від газопостачання всі 168 котелень.

Декілька котелень у центрі міста газовики встигли відімкнути від опалення. Донецькміськгаз керувався рішенням НАК "Нафтогаз України" про відмикання споживачів газу, які не мають лімітів.

"Згідно з законом, якщо газ споживається безлімітно його потрібно відключити", говорить генеральний директор ОАО "Донецькміськгаз" Сергій Корнейчук.

Від втручання газовиків у роботу газорозподільного пункту місцева тепломережа оборонялася за допомогою озброєної охорони та собак. При цьому тепловики наполягають, що керувалися законом України.

Влада Донецька має ухвалу Господарського суду про неможливість відмикання споживачів від газу на період розглядання справи. При цьому наполягає, що буде боротися за тепло в квартирах городян усіма доступними способами.

"Ми охоронятимемо за допомогою собак, автоматів, з охороною. У нас є рішення суду і ніхто не має права сунутися в котельні міста", говорить секретар Донецької міської ради Микола Левченко.

Донецькі споживачі винні газовикам за спожите паливо близько вісімдесяти мільйонів гривень. Тепломережа сподівається сплатити 100-відсотково цей борг до кінця року.

Детальніше - на відео ТСН.


Читайте також:
Половина Харкова може залишитися без тепла і гарячої води
У Криму відновлено теплопостачання лікарням та школам
У Дніпропетровську почався "льодовиковий період"

ВідеоДонецьк залишився без тепла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: