У церквах молитимуться проти розповсюдження епідемії грипу

В усіх храмах УПЦ відслужать спеціальну молитву проти розповсюдження небезпечної хвороби.

У всіх храмах Української Православної Церкви спеціальну молитву проти розповсюдження небезпечної хвороби - епідемії грипу.

Проведення молитви благословив Блаженніший Митрополит Володимир.

“Вже цієї неділі в усіх православних храмах України буде звершуватися спеціальна молитва – "Молебное пение во время губительного поветрия и смертоносныя заразы", яке традиційно відправляється в Православній церкві під час розповсюдження небезпечних хвороб”, - зазначається в повідомленні УПЦ.

Відповідний циркулярний лист з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви буде розіслано в усі єпархії УПЦ.

Окрім цього, Українська Православна Церква закликає духовенство і вірних до молитви за щонайшвидше припинення розповсюдження хвороби та одужання хворих.

Нагадаємо, в Україні оголошено третій рівень небезпеки епідемії грипу. Кількість жертв свинячого грипу у західноукраїнських областях за неофіційними даними досягла 37 людей.

За даними Міністерства охорони здоров'я, смерть від грипу A/H1N1 підтверджена в 4 випадках.

МОЗ попереджає, що епідемія грипу швидко розповсюдиться територією України та призведе до значної кількості летальних випадків.

В дев'яти областях України та Києві вже оголошено карантин.

Міністерство охорони здоров'я заявило, що в більшості випадків до смертей людей призвело те, що вони невчасно звернулися до лікарів.

Читайте також:

У Ющенка впевнені, що свинячий грип не завадить виборам

З потяга "Ужгород - Київ" зняли дітей, хворих на грип

В Україні оголошено найвищий рівень загрози епідемії грипу

МОЗ прогнозує багато смертей від епідемії грипу в Україні
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: