У ЦВК вважають, що не порушували закон

Член ЦВК Михайло Охендовський вважає прийняття рішення про оголошення офіційних результатів виборів кришталево чистим.

Жодного юридично доведеного факту порушення виборчого законодавства не існує.

Про це заявив член ЦВК України Михайло Охендовський.

Він відзначив, що ніякої юридичної перспективи позов щодо дій ЦВК не матиме.

"Сьогоднішні дії ЦВК зі встановлення і оголошення результатів виборів президента України, на моє переконання, з точки зору закону є кришталево чистими. Таким чином, можна констатувати, що сьогодні Україна отримала нового президента України, ім'я якого було офіційно оголошено на засіданні в ЦВК", - сказав він.

Коментуючи висловлювання членів ЦВК, які вважають, що дії ЦВК можна оскаржити в суді, Охендовський заявив, що "мені прикро, що окремі члени ОВК та навіть ЦВК стали виконавцями волі одного з кандидатів на пост президента України".

Раніше заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна заявила, що дії ЦВК зі складання протоколу є передчасними і не відповідають вимогам закону.

Нагадаємо, ЦВК офіційно оголосила лідера Партії регіонів Віктора Януковича переможцем виборів президента України.

Всі члени ЦВК підписали відповідний протокол. 5 членів ЦВК підписали протокол із "окремою думкою", в тому числі і заступники голови ЦВК Андрій Магера і Жанна Усенко-Чорна.

За офіційними результатами ЦВК, Янукович набрав у другому турі президентських виборів 48,95% голосів виборців, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко - 45,47%. Не підтримали жодного кандидата 4,36% виборців (1 млн 113 тис. 55 голос).

Штаб Юлії Тимошенко оскаржить офіційні результати президентських виборів, як тільки одержить відповідний протокол Центральної виборчої комісії, повідомив уповноважений представник Тимошенко в Центвиборчкомі Володимир Пилипенко.

Читайте також:

ЦВК офіційно оголосила Януковича переможцем виборів

ПР сподівається, що Янукович стане президентом до кінця лютого

ЦВК дала підстави оскаржувати результати виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: