У ЦВК вважають, що Тимошенко вже не може відкликати свій позов з Вищого адмінсуду

Член ЦВК Михайло Охендовський вважає, що на даному етапі Тимошенко не може відкликати свій позов з ВАСУ, а суд повинен поставити крапку в справі про результати виборів.

Член Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський переконаний, що Вищий адміністративний суд України має поставити остоточну крапку у спорах, пов'язаних із виборами президента.

Про це він повідомив після того, як позивач Юлія Тимошенко відкликала свою заяву з ВАСУ.

Охендовський вважає, що на даному етапі судового процесу Тимошенко не може відкликати з ВАСУ свій позов про скасування результатів виборів.

"Український народ має право знати, що президент України обраний законно і цим президентом є Віктор Янукович", - наголосив він.

На його думку, відкликання позову прем'єр-міністром, свідчить про те, що сторона позивача намагалась "створити ілюзію фальсифікації".

Нагадаємо, 20 лютого Тимошенко відкликала свою позовну заяву із Вищого адміністративного суду України.

Вона мотивувала своє рішення тим, що напередодні суд відмовив їй у задоволенні клопотань щодо витребування первинної виборчої документації та інформації про наявність у реєстрі виборців осіб, які, за даними МВС України, станом на 7 лютого 2010 року – день проведення другого туру виборів - значаться як померлі.

"Фактично було відмовлено вивчати та досліджувати доказову базу, на якій ґрунтується сам позов", - сказала Тимошенко.

Суд пішов у дорадчу кімнату для ухвалення рішення за заявою Тимошенко про відкликання позову.

Вона також повідомила, що не має наміру звертатись до Вищого суду України для оскарження рішення ВАСУ, бо це не передбачено законом.

У п'ятницю, 19 лютого, ВАСУ почав розгляд позову Тимошенко щодо скасування результатів виборів, згідно з якими переможцем став лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

Читайте також:

Тимошенко не буде звертатися до Вищого суду України

Тимошенко відмовилася оскаржувати результати виборів

Суд відмовився розглядати виборчу документацію з шести окружкомів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: